You are using a web browser not supported
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website
IE
firefox 66+
chrome 72+
edge 17+
safari 12+
opera 58+

ПРАВОВЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

 

Цей веб-сайт є єдиним офіційним корпоративним сайтом Групи Мішлєн українською мовою.

 

Ми дякуємо Вам за інтерес до Групи Мішлєн і за відвідування нашого корпоративного сайту.

 

Перш ніж перейти на наступні сторінки, просимо уважно ознайомитися з наданими нижче Правилами відвідування даного сайту.

 

Підрозділи Групи Мішлєн є юридично незалежними організаціями і мають відмінні одна від одної назви.  Проте, для простоти розуміння, в даному документі використовуються такі слова і вирази: «Kleber», «Клебер», «Мішлєн», «Група», «Група Мішлєн», «ми», для позначення організацій, що входять до Групи Мішлєн  і ведуть свою діяльність незалежно один від одного.

 

1. Мета

 

Мета цих Умов користування ознайомити Вас з Правилами відвідування нашого сайту російською мовою www.kleber.ua.  Повідомляємо, що при будь-якому використанні найменування даного сайту або його змісту, так само як доступі, завантаженні, копіюванні будь-якої частини, при розміщенні інформації в розділах сайту, де дозволені подібні операції, користувач висловлює свою безумовну згоду виконувати ці Умови користування.  Якщо Ви не згодні із запропонованими умовами, ми рекомендуємо утриматися від будь-якого використання даного сайту.

 

Ми залишаємо за собою право в будь-який момент змінювати або оновлювати даний документ.  У разі якщо будь-яке положення цього документу буде визнано таким, що суперечить українському законодавству, нікчемним або таким, що втратило силу, всі інші частини представленого документу вважаються дійсними і обов'язковими для виконання.

 

2. Доступ до сайту

 

Мішлєн робить усе можливе для того, щоб сайт www.kleber.ua був доступний для відвідувачів Інтернету, але при цьому не бере на себе жодних зобов'язань щодо забезпечення доступу до нього.  При припиненні підтримки даного сайту, оновленні та з будь-яких інших причин, включаючи технічні неполадки, сторінки сайту можуть бути недоступні.  Мішлєн не несе відповідальності за припинення доступу до сайту, а також за можливі наслідки цього для відвідувача.

 

Отримуючи доступ до цього сайту, користувач визнає і погоджується з тим, що до нього можуть надсилатися файли "cookie" - дані невеликого обсягу, що розміщуються на вашому жорсткому диску при відвідуванні веб-сайтів або певних їх частин, з метою персоналізації відвідування цього сайту і /  або отримання в ході відвідування більш докладної інформації про характерні для вас звички серфінгу та використання сайту. Файли «cookies» можуть містити інформацію про відвідувача і зберігатися на диску або постійно, або протягом тільки одного сеансу.

3. Права на інтелектуальну власність

 

Торговельна марка KLEBER і всі її складові частини, а також всі логотипи, які використовуються Групою Мішлєн, захищені і зареєстровані відповідно до чинного законодавства.

 

Зміст сайту (в тому числі звукове оформлення, інформація та дані, ілюстрації, логотипи, марочні знаки, символи і найменування та інше), які опубліковані на сайті, є виключною власністю власника сайту або його партнерів і захищені авторським правом і правом інтелектуальної  власності.
 

4. Використання матеріалів сайту

 

Будь-яке використання змісту сайту www.kleber.ua цілком або частково, в тому числі: копіювання, відтворення, адаптація, зміна текстів документів, модифікація, розповсюдження заборонено, яким би не був спосіб використання.  Виняток - створення єдиної копії на одному комп'ютері користувача для цілей особистого користування творця копії і з посиланнями на вищезгаданий сайт.

 

 Комерційне використання матеріалів заборонено.

 

Зміна тексту документів і / або їх використання з будь-якою іншою метою, крім особистого користування, є порушенням авторського права Групи Мішлєн або авторського права третіх осіб і переслідується відповідно до законодавства України. Будь-які матеріали, розміщені на нашому сайті, включаючи інформацію про товари, пропозиції співпраці, поради та будь-яку іншу інформацію, носять виключно загальний інформативний, рекомендаційний характер і не є пропозицією до продажу, а також можуть бути в будь-який час змінені або видалені без додаткового попередження.

 

Незважаючи на те, що Мішлєн прагне забезпечити точність, надійність і актуальність всієї інформації, розміщеної на даному сайті, включаючи інформацію про товари і послуги, радимо всім користувачам цього сайту перед використанням розміщених на ньому даних, зробити спеціальний запит на адресу фахівців Мішлєн щодо сутності реалізованих  товарів або послуг, що надаються.
 

5. Електронна пошта

 

Будь-яке розміщення інформації користувачів на нашому сайті проводиться тільки в розділах даного сайту, дозволених для подібних операцій (розділ Контакти і т. д.).

 

Будь-які матеріали, надіслані на даний сайт, наприклад, за допомогою електронної пошти або з будь-яких сторінок Інтернету, не вважатимуться конфіденційними.

 

Для того, щоб відіслати лист на адресу Мішлєн через представлений сайт, відвідувач повинен заповнити формуляр, запропонований в розділі Контакти.

 

6. Обмеження зобов'язань

 

Мішлєн не несе відповідальності за втрату даних, будь-які прямі або непрямі збитки або шкоду, пов'язані з використанням будь-якої інформації, розміщеної на цьому сайті, а також із захистом прав інтелектуальної власності третіх осіб, даних і програмного забезпечення по захисту від будь-яких комп'ютерних вірусів.  Користувачеві слід самостійно приймати необхідні заходи щодо захисту власного інформаційного та програмного забезпечення від будь-якого виду комп'ютерних вірусів.

 

Мішлєн не несе відповідальності за будь-які неточності або помилки на даному сайті і не дає ніяких гарантій щодо будь-якої інформації і програмних продуктів, розміщених на інших сайтах, які є або можуть бути взаємопов'язаними з цим сайтом.  Мішлєн не відповідає за прямий і / або непрямий збиток, заподіяний переходами на вищеназвані сайти, використанням інформації, програмних і іншого типу продуктів, розміщених на перерахованих вище сайтах.

 

Користувач самостійно несе повну відповідальність за нанесення будь-яких збитків і / або будь-якого збитку (включаючи збиток інформацією сайту), що виникає в результаті використання сайту в цілому і / або розміщення в розділах цього сайту, де дозволені подібні операції, будь-якої користувальницької інформації перед Групою Мішлєн, а  також перед третіми особами.  Відповідно, у випадках заподіяння користувачем шкоди даним сайту або будь-якої його частини, а також інформації, що міститься на сайті, ми залишаємо за собою право пред'явлення претензій до користувача про відшкодування пов'язаної з цим шкоди.

 

 Товариство з обмеженою відповідальністю «МІШЛЄН УКРАЇНА»

 04070, Україна, м Київ

 вул.  Спаська 30-А,