You are using a web browser not supported
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website
IE
firefox 66+
chrome 72+
edge 17+
safari 12+
opera 58+

Вибір шин відповідно до пори року

Установлювати шини на колеса мають професіонали. Не ризикуйте, виконуючи цю роботу самостійно! 

 

Не встановлюйте шину на колісний диск і не демонтуйте її з нього, якщо не маєте належного досвіду й обладнання. Залиште цю роботу професіоналам. 

У шинному центрі ретельно дотримуватимуться інструкцій виробника під час вибору шин, попереднього огляду внутрішньої та зовнішньої сторони шин, а також їхнього монтажу й демонтажу. 

 

Окрім того, у шинному центрі з належною обережністю виконають перелічені нижче послуги, піклуючись про вашу безпеку та подовження терміну експлуатації шин.

 

 

Балансування шин

Цю операцію необхідно виконувати кожного разу після встановлення шини, оскільки вона допомагає зменшувати рівень вібрацій. Завдяки цьому ваші шини, а також підвіска, поворотний механізм і ходова частина зношуватимуться повільніше.

Розвал-сходження коліс

Якщо в шинному центрі помітять ознаки аномального зносу старих шин, вам можуть запропонувати перевірити кути встановлення коліс і їхню геометрію. Ця додаткова послуга дозволить уникнути нерівномірного або аномально швидкого зношення шин.

Установлення нових або менш зношених шин на задній осі

У разі заміни тільки двох із чотирьох шин, незалежно від того, задній чи передній привод має ваш автомобіль, рекомендується встановлювати новіші шини на задню вісь. Це поліпшить рівень безпеки в разі виникнення неочікуваних або складних ситуацій (екстрене гальмування, круті повороти тощо), зокрема на вологому покритті. За результатами численних перевірок було виявлено, що передні колеса мають більшу керованість. 

Передні шини зазвичай зношуються швидше, ніж задні, особливо на автомобілях із переднім приводом (до яких належить більшість сучасних транспортних засобів). 

За складних погодних умов краще мати зимові шини на автомобілі. Коли температура падає нижче 7° C, на автомобіль слід установити 4 зимові шини.

Вибір зимових шин

За складних погодних умов краще мати зимові шини на автомобілі. 

За температури нижче 7° C на автомобіль слід установити 4 зимові шини. За цієї температури гума на літніх шинах твердне, через що починає погіршуватися зчеплення. Зимові шини призначені для будь-яких зимових умов: вологі, засніжені та вкриті льодом чи водою дороги. Установлення зимових шин — це питання вашої безпеки й безпеки ваших близьких. 

Зимові шини KLEBER зменшують гальмівний шлях і підвищують безпеку. 

Особливості протектора й висока частка натурального каучуку в зимових шинах дозволяють скоротити гальмівний шлях до 50%. Середньостатистичному автомобілю, який рухається по снігу зі швидкістю 50 км/год, знадобиться 48 метрів, щоб зупинитися на літніх шинах, і лише 24 метри із зимовими шинами. Про це варто замислитися… 

Усупереч поширеній думці, зимові шини не зношуються швидше, ніж літні! 

Настійно рекомендується встановлювати одразу 4 зимові шини. Установивши лише 2 зимові шини, ви ставите під загрозу стабільність керування в зимових умовах. 

У деяких європейських країнах використання зимових шин є обов’язковим. Перш ніж розпочинати подорож, слід переконатися в дотриманні місцевих законів.

Вибір літніх шин

Коли закінчується зимовий період, час установлювати літні шини!