You are using a web browser not supported
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website
IE
firefox 66+
chrome 72+
edge 17+
safari 12+
opera 58+

KLEBER QUADRAXER 2

Вкладайте цілий рік у моменти, які для вас дійсно важливі

 

Дізнайтеся, чому варто переходити на всесезонні шини

 

 

TVC 45 video 4K Ukraine Social Media Desktop 16x9

Шини, розраховані на всі сезони

 

Завдяки всесезонним шинам ви можете частіше їздити у відпустку та насолоджуватися часом з сім’єю: представлені на всіх покриттях та омологізовані для їзди по снігу, всесезонні шини є економічно вигідними: немає потреби міняти їх кожен сезон. Таким чином ви можете їздити безкоштовно.

snow ice

snow ice

сніг\лід

Хороший зліт та гальмування на снігу завдяки сильно пластинчастому малюнку, який підсилює зчеплення, та шарнірах, що оптимізують зчеплення.

 

rain

rain

дощ

Конструкція, складена з V-подібних ламелей, що покращує експлуатаційні якості на мокрих дорогах *, маючи один з найкращих результатів на всесезонному ринку **.

Гальмівний шлях зменшено на 1,6 м **.

dry surface

dry surface

сухе покриття

Масивні гумові блоки, що збільшують жорсткість на сухих дорогах і гальмівний шлях на сухих дорогах, зменшені на 3,5 м завдяки шарнірам, які оптимізують площу контакту між шиною та дорогою ***

bg 2x

bg 2x

Шини, омологізовані для руху по снігу

 

Всесезонні шини призначені для їзди по засніжених, мокрих, а також сухих дорогах. Крім того, всесезонні шини, такі як Quadraxer KLEBER 2, мають сертифікати 3 PMSF* та M + S **. Що це означає?

 

 

3 PMSF* маркування для снігу

Сертифікація 3 PMSF* всесезонних шин KLEBER Quadraxer 2 гарантує вашу безпеку та рух на снігу. Ця сертифікація присуджується шинам незалежною лабораторією після проведення випробувань на працездатність, безпеку та рухливість на снігу.

 

 

M + S * маркування для засніжених та брудних доріг

 

Сертифікація M + S * вказує на те, що шина більше підходить для засніжених або брудних доріг, ніж літня. Хороша новина полягає в тому, що шини Quadraxer 2 від KLEBER також мають цю сертифікацію.

 

* Маркування «3 Peak Mountain Snow Flake», зимова сертифікація.

** “Грязь і сніг”

rectanglx

rectanglx

Економте гроші, подорожуйте більше

 

Чотири всесезонні шини насправді вважаються вісьмома. Всесезонні шини за визначенням є як літніми, так і зимовими, все в одному. Таким чином, ви економите комплект шин протягом року.

rectangle 2x

rectangle 2x

Не міняйте шини з кожним сезоном, їздіть безкоштовно

 

Всесезонні шини - це щоденне забезпечення душевного спокою. З всесезонними шинами вам більше не доведеться ходити в гараж, щоб міняти свої шини з кожною зміною сезону. Більше поїздок до гаража на початку зими чи літа: як тільки встановлять всесезонні шини, ви зможете їздити цілий рік!

 

дізнатися більше?

map

map

 

Розроблено у Франції, вироблений у Європі

 

Всесезонні шини Quadraxer від KLEBER - це європейські шини! Ти знав? Шини KLEBER розроблені у Клермон-Феррані, Франція.

ITW 73 Interview KLEBER team All together Ukraine 16x9

За лаштунками Quadraxer 2

 

Ми в KLEBER постійно розсуваємо межі, щоб запропонувати вам найкращі шини для вашого автомобіля. Відкрийте для себе роботу команди, яка стоїть за дизайном Quadraxer 2.

Шина, за яку проголосувало суспільство

KLEBER QUADRAXER2

Твій КРАЩИЙ СОЮЗНИК, всесезонна шина

kleber quadraxer 2 vue 3 4 face
(488) reviews
KLEBER CITILANDER

Всесезонна шина 4x4 & SUV

citilander vue 3 4 235 65 r17 hd
(71) reviews
KLEBER TRANSPRO 4S

Справжня всесезонна шина для легких вантажівок

transpro 235 65r 16c de 3 4 nb
(20) reviews

* Покращення маркування з C на B порівняно з попереднім діапазоном KLEBER Quadraxer. Джерело: Звіт про відстеження товарів, серпень 2015 року.

*** Гальмівний шлях зменшено на 3,5 м, тобто на 9% менше порівняно з попереднім діапазоном KLEBER Quadraxer для розмірів 205/55 16 91H. Внутрішнє тестування групи Michelin, проведене 26 січня 2015 року на трасі Фонтанж.

* Маркування «3 Peak Mountain Snow Flake», зимова сертифікація.

** “Грязь і сніг”